CP00058R000JB143
MFR.Part #
CP00058R000JB143
JLCPCB Part #
C1480857
Description
-65℃~+275℃ 5W 8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS