BFC237874104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237874104
JLCPCB Part #
C3807170
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 300V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS