RN55C1912FBSL
MFR.Part #
RN55C1912FBSL
JLCPCB Part #
C1425905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors