BFC237874184
MFR.Part #
BFC237874184
JLCPCB Part #
C5953370
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 180nF 300V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS