MKP1U031506F00JSSD
MFR.Part #
MKP1U031506F00JSSD
JLCPCB Part #
C6904407
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS