BFC237874124
MFR.Part #
BFC237874124
JLCPCB Part #
C3808780
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 300V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS