BFC237874164
MFR.Part #
BFC237874164
JLCPCB Part #
C3811054
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160nF 300V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS