6DFN15A-M3/I
MFR.Part #
6DFN15A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035640
Description
-65℃~+175℃ 1 12.8V 15V 1uA 21.2V 28.3A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS