RWR84S1240FRB12
MFR.Part #
RWR84S1240FRB12
JLCPCB Part #
C1478938
Description
-55℃~+250℃ 124Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors