CMF55127K00FHBF
MFR.Part #
CMF55127K00FHBF
JLCPCB Part #
C1419190
Description
-55℃~+175℃ 127kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors