RN55E9533BBSL
MFR.Part #
RN55E9533BBSL
JLCPCB Part #
C1436838
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors