P0805Y2743BBT
MFR.Part #
P0805Y2743BBT
JLCPCB Part #
C4000361
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount