BFC238313823
MFR.Part #
BFC238313823
JLCPCB Part #
C3802906
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 82nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS