5KP60A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP60A-E3/73
JLCPCB Part #
C3703957
Description
-55℃~+175℃ 2uA 51.7A 5kW 60V 66.7V 97V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS