SLD51U-017
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD51U-017
JLCPCB Part #
C1983651
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2.2kW 51V 56.7V 61.9A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS