5KP30A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP30A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667539
Package
P600
Description
103A@10/1000us 2uA 30V 36.8V 48.4V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS