RN60D71R5FBSL
MFR.Part #
RN60D71R5FBSL
JLCPCB Part #
C3401132
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors