564R75GAD10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
564R75GAD10
JLCPCB Part #
C6822901
Package
Plugin
Description
-20%~+80% 12.7mm 15.7mm 1nF 7.5kV Y5U Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS