PATT0603E1003BGT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PATT0603E1003BGT1
JLCPCB Part #
C2095398
Package
0603
Description
-55℃~+250℃ 100kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS