564R75GAT10
MFR.Part #
564R75GAT10
JLCPCB Part #
C1644209
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
100pF 12.7mm 13.5mm 7.5kV X5F ±20% 插件,P=12.7mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS