RN55C1211BR36
MFR.Part #
RN55C1211BR36
JLCPCB Part #
C1785340
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors