Y00073K44000T0L
MFR.Part #
Y00073K44000T0L
JLCPCB Part #
C1475614
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.44kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS