564R75GAD25
MFR.Part #
564R75GAD25
JLCPCB Part #
C1644883
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-20%~+80% 12.7mm 15.7mm 2.5nF 7.5kV Z5U 插件,P=12.7mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS