564R30TSSD15
MFR.Part #
564R30TSSD15
JLCPCB Part #
C1642838
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1.5nF 11.7mm 3kV 6.4mm ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS