GDZ12B-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ12B-G3-08
JLCPCB Part #
C5718278
Package
SOD-323
Description
100nA@9V 12V 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS