564R30GAQ15
MFR.Part #
564R30GAQ15
JLCPCB Part #
C1640642
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
15pF 3kV 6.4mm 8.4mm U2J ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS