564R30TSSD18
MFR.Part #
564R30TSSD18
JLCPCB Part #
C1641583
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1.8nF 12.4mm 3kV 6.4mm ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS