561R10TCCQ12
MFR.Part #
561R10TCCQ12
JLCPCB Part #
C1621678
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
12pF 1kV 6.4mm 6.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS