561R10TCCV68
MFR.Part #
561R10TCCV68
JLCPCB Part #
C1640441
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 6.4mm 6.4mm 6.8pF C0G 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS