561R1DF0T56
MFR.Part #
561R1DF0T56
JLCPCB Part #
C1640235
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 560pF 6.4mm 7.4mm ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS