561R10TCCV27
MFR.Part #
561R10TCCV27
JLCPCB Part #
C1621677
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 2.7pF 6.4mm 6.4mm 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS