561R10TCCV33
MFR.Part #
561R10TCCV33
JLCPCB Part #
C1640406
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 3.3pF 6.4mm 6.4mm C0G 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS