561R10TCCV56
MFR.Part #
561R10TCCV56
JLCPCB Part #
C1640410
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 5.6pF 6.4mm 6.4mm C0G 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS