53D682G050JP6
MFR.Part #
53D682G050JP6
JLCPCB Part #
C1613759
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 50V 67.1mm 6800uF 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded