53D382G050JL6
MFR.Part #
53D382G050JL6
JLCPCB Part #
C1613143
Package
Plugin,D25.7xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 3.09A@120Hz 3800uF 50V 51mΩ@120Hz 54.4mm 插件,D25.7xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded