RN60C2263DB14
MFR.Part #
RN60C2263DB14
JLCPCB Part #
C1422995
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors