53D471F200JP6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D471F200JP6
JLCPCB Part #
C1613065
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 200V 470uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded