53D492G063JS6
MFR.Part #
53D492G063JS6
JLCPCB Part #
C1613626
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 4900uF 63V 79.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded