53D472G063JP6
MFR.Part #
53D472G063JP6
JLCPCB Part #
C1621188
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 4700uF 63V 67.1mm 75.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded