39D668G015JS6
MFR.Part #
39D668G015JS6
JLCPCB Part #
C1612816
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 15V 500hrs@85℃ 6600uF 79.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded