39D408G025JS6
MFR.Part #
39D408G025JS6
JLCPCB Part #
C1622375
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 25V 4000uF 500hrs@85℃ 79.8mm 83.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded