BFC237662563
MFR.Part #
BFC237662563
JLCPCB Part #
C3810456
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 56nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS