53D101F450JS6
MFR.Part #
53D101F450JS6
JLCPCB Part #
C1498842
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 450V 79.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded