53D282G025GJ6
MFR.Part #
53D282G025GJ6
JLCPCB Part #
C1612370
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.65A@120Hz 1000hrs@85℃ 103mΩ@120Hz 25V 2800uF 41.7mm 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded