53D272G035GJ6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D272G035GJ6
JLCPCB Part #
C1611910
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2700uF 35V 41.7mm 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded