53D103G6R3GJ6
MFR.Part #
53D103G6R3GJ6
JLCPCB Part #
C1625895
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 41.7mm 6.3V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded