RN55C2402BRSL
MFR.Part #
RN55C2402BRSL
JLCPCB Part #
C1799333
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors