53D212G035GJ7
MFR.Part #
53D212G035GJ7
JLCPCB Part #
C3307939
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.59A@120Hz 1000hrs@85℃ 111mΩ@120Hz 2100uF 35V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded