53D223G016JP7
MFR.Part #
53D223G016JP7
JLCPCB Part #
C1612961
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 22000uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded