53D103F035JP6
MFR.Part #
53D103F035JP6
JLCPCB Part #
C1613532
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 63V 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded